200TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #keyiflialışveriş BİZİ İNSTAGRAMDA TAKİP EDİN! @shakira_accesories 200TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #sizgülümseyindiye BİZİ İNSTAGRAMDA TAKİP EDİN! @shakira_accesories 200TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
1 2 3 ... 6 >

Temel olarak kullandığımız kolye, yüzük, bileklik, küpe gibi aksesuarların yanında kullandığımız saç aksesuarları, saatler, güneş gözlükleri, halhallar, şal ve fularlar da diğer aksesuarlardandır. Bu aksesuarlar da en az diğer aksesuarlar kadar tercih edilen aksesuar çeşitleri arasındadır. Tarz konusunda çeşitlilik yaratan gözlükler ve fularlar aynı zamanda yazın saç toplarken veya güneşten korunurken de kullanılabilir. Hem erkeklere hem de kadınlara hitap edebilecek türden olan aksesuarlardan saatler ve gözlükler gün içinde ihtiyacımız olmasının yanında tarzımızı yansıtan ürünler olarak da karşımıza çıkar.

Güneş gözlükleri yaz aylarının vazgeçilmeyen hem ihtiyaç hem de aksesuarlarındandır. Güneşe bakmakta zorlandığınız için daha çok kullansanız da kıyafetlerinize ve yüz tipinize uygun güneş gözlükleri tercih ederek tarz bir görüntü yakalayabilirsiniz. Hem erkekler hem kadınlar için üretilen güneş gözlükleri farklı çeşitleriyle her tarza uygun şekilde satışa sunulmaktadır. Önemli olan kendinize uygun gözlüğü seçmektir.

Halhallar yine yaz aylarında daha çok tercih edilen aksesuarlar arasındadır. Özellikle bilekleri gösterecek şekilde giyilen kapri, şort veya eteklerle harika bir uyum oluşturan halhallar kadınların çok eski yıllardan beri dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ayak bileğinize uygun ve kıyafetlerinizle kombin olabilecek halhallar için Shakira Aksesuar’ daki halhal modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Aksesuar olarak ister abiye ister spor giyimlerde tamamlayıcı olarak kullanacağımız bir başka aksesuarlar da şal ve fularlardır. Şal ve fularlar hem yaz hem kış aylarında kullanabileceğiniz ürünlerdir. Kumaşlarının kalınlığına göre mevsimlerde farklılık gösterebilen şal ve fularlar birbirleri ile karıştırılan ürünlerdir. Şallar daha geniş ve uzun olarak üretilirler. Daha çok boynunuzu ve gerdanınızı büyük ölçüde örtmeyi amaçlar bu sebeple de daha çok bahar aylarında ve kış aylarında tercih edilir. Ancak fularlar daha kısa ve incedir. Boynun sadece bir bölümüne takılır. Açık elbise veya bluzlarla tercih edildiğinde daha hoş bir görüntü ortaya çıkarır. Shakira Aksesuar şal ve fularları tarzınıza en uygun ürünleri ile sizlerle. Beğendiğiniz modelleri sepetinize atıp sipariş vermeyi unutmayın!

Halhallar ve Kullanımı

Kadınların beğenerek kullandıkları takılardan olan halhal, çok eski bir tarihi geçmişe dayanmaktadır. Doğu ülkelerinde hayvan modellerinin işlenmesiyle ortaya çıkan halhallar günümüze kadar popülerliğini korumuştur.  Halhalın ilk güncel kullanımının Hindistan kaynaklı olduğu düşünülüyor. O zamanlardan itibaren kullanılmaya başlanan halhal zamanla batı ülkelerinde de ilgi gösterilen bir aksesuar olarak kullanımı artmıştır. Hala günümüzde oldukça popülerliğini koruyan halhallar ayak bileklerinizde şık bir görüntü elde etmenizi sağlamaktadır. Özellikle yaz aylarında terlik ve sandaletlerle harika kombin olabilen halhallar tüm farklı modelleri ile Shakira Aksesuar’ da sizlerle buluşuyor. Halhal modellerimiz için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Güneş Gözlüğü ile Yaza Merhaba!

Güneş gözlükleri, gözlerimizi güneşin zararlı ışınlarından korumak amaçlı kullandığımız araçlardır. Barındırdıkları özel filtrelerle güneşten gelen zararlı ışınlardan gözlerimizi korur. Gün geçtikçe daha da çok ihtiyaç duyulan güneş gözlükleri raflarda yerlerini alıyor. Güneş gözlükleri önce sadece derecesiz üretime geçmiş olsa da talep karşılığında artık dereceli camlar takılarak gözü bozuk olanlar için de avantajlı bir kullanım sağlıyor. Sadece yazın değil kışın da güneşe karşı hassas olan gözlerinizi korumak için kullanabilirsiniz.

Yüz tipinize uygun modeller satın almaya özen göstererek tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Yüz tipiniz küçük ise daha ince detayları olan ve küçük çerçeveli minimal gözlükleri kullanabilirsiniz. Daha büyük yüz tipiniz varsa kalın modelleri tercih edebilirsiniz. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı üretilen güneş gözlüklerinin yanı sıra unisex modelleri de inceleyebilir ve size uygun olduğunu düşündüğünüz güneş gözlüklerini kullanabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Göz sağlığınızı korumak adına güneş gözlüklerinizi seçerken oldukça dikkatli olmalısınız. Bu konuda göz önüne almanız gereken pek çok husus vardır. Satın alacağınız ürün için detaylı bir araştırma yapmalısınız. Eğer gözlerinizde ciddi hassasiyet varsa gözlük seçimi yaparken mutlaka uzman bir göz doktorundan tavsiye almalısınız.

Orijinal güneş gözlükleri kullanarak gözlerinize verdiğiniz önemi göstermelisiniz. Güneş gözlükleri orijinal olmadıkları zaman karanlık camları ile göz bebeklerinizin büyümesini sağlar ancak filtreleme özellikleri bulunmadığı için büyüyen göz bebeklerinize daha fazla zararlı ışın girmesine neden olarak gözlerinize zarar verir. Gözlük seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da gözlüğün kaliteli bir camdan yapılmış olmasıdır. Filtreleme özelliği yüksek olan kaliteli ve orijinal camlardan üretilmiş güneş gözlüğü almak konusunda ısrarcı olmalısınız.

Tüm bu özelliklere uygun güneş gözlüklerini bulduğunuz takdirde yapmanız gereken tek şey yüz tipinize ve zevkinize uygun modeli satın alarak güle güle kullanmak olacaktır.

Güneş Gözlüğü Bakımı

Güneş gözlükleri yapı bakımından oldukça hassas eşyalardır. Bu nedenle satın alacağınız ürün ne kadar dayanıklı olursa olsun muhakkak bir bakıma ihtiyaç duyar. Daha uzun ömürlü ve daha ekonomik bir kullanım için dikkat etmeniz gereken şeyler vardır.

Güneş gözlüklerinizin camlarını temizlerken mutlaka gözlük ile birlikte satın aldığınız yumuşak ve kuru mendilleri kullanmaya özen göstermelisiniz. Bu sayede gözlükleriniz çizilmeden ve özelliklerini kaybetmeden temizlenir. Ayrıca güneş gözlüklerinizi kullanmadığınız zamanlarda kutusunda muhafa etmelisiniz ki kırılma çizilme gibi tehlikelerle karşı karşıya gelmesin.

Gözlüklerinize ile uzun ömürlü bir kullanım deneyimi yaşayabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bir diğer bir önemli konu da onu muhafaza edeceğiniz ortamın fazla soğuk ya da fazla sıcak olmamasına dikkat etmenizdir. Güneş gözlüğü çerçeveleri ışığa ve ısıya karşı hassastır.

Şal ve Fular Kullanımı

Şal ve fularlar kıyafetlerimizin tamamlayıcı parçaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha çok şık ama günlük kıyafetlerinize farklı bir hava katmak için tercih edebileceğiniz şal ve fularlar temelde çok benzer ürünler olarak görülse de aslında farklı amaçlara hizmet etmektedirler. Fular kullanımı daha çok boynun sadece çevresini saran daha ince ve ebatı küçük olan kumaşlardır. Boynunuzun büyük bir kısmını sarmadığı için daha açık kıyafetlerle kullanılması daha doğru olur. Şallar ise boyun çevrenizi tamamıyla saran daha uzun ve geniş kumaşlardır. Daha kapalı kıyafetlerle de tercih edilebilir. Kumaşların kalınlıklarına göre her mevsimde tercih edebilirsiniz. Şal ve fular modellerimizi uygun fiyatlarıyla incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tokalar

Tokalar saçınız için gerekli en önemli aksesuarlardan birisidir. Sadece aksesuar olarak kullanılmaz aynı zamanda saçınızı bağlamanıza da yardımcı olurlar. Saçlarınızın daha sevimli veya zarif durması için kullandığınızın tokaların modelleri önemli bir detaydır. Saçlarınız kısa ise daha ufak minimal modeller tercih edebilirsiniz. Uzun ve hacimli saçlarınız varsa büyük modeller de saçlarınızda fazlalık gibi durmayacaktır. Saçınızı yaptığınız stile göre de seçeceğiniz toka modelleri değişiklik gösterecektir. Ayrıca kıyafet seçiminize uygun saç modeli ve saç modelinize uygun saç aksesuarı tercih etmeniz sizi çok şık gösterecektir. Shakira Aksesuar ile en güzel saç aksesuarları olan tokalarımıza göz atabilirsiniz. Shakira Aksesuar ile saçlarınız olağanüstü görünecek!